Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

O Firmie

SEMATEL jest dynamicznie rozwijającą się firmą, dostarczającą wysoko zaawansowane rozwiązania w zakresie transmisji głosu i danych, a także integracji systemów teleinformatycznych. W dzisiejszych czasach, którym znakiem jest szybkość przekazywania informacji, nie ma na rynku firmy, która może pozwolić sobie na brak sprawnej i wydajnej łączności teleinformatycznej. Aby dobry kontakt był możliwy, dostarczamy i integrujemy zaawansowane rozwiązania teleinformatyczne.

image001Urzeczywistniamy potrzeby komunikowania się między ludźmi. Używamy do tego swoich kompetencji i urządzeń teleinformatycznych czołowych producentów na świecie. Pragnienie wymiany nieustannie zmieniających się myśli pozostaje bowiem niezmienne od lat. Różni się jedynie sposób jego zaspokajania. Rozwój branży teleinformatycznej ma wymiar niekończącej się rewolucji. Każdy dzień przynosi nowe technologie, które zmieniają dotychczasowe wyobrażenia o łączności. Umiejętne czerpanie z tych nieograniczonych zasobów stanowi pierwszorzędne zadanie dla firmy SEMATEL, jako integratora.

Budujemy konwergentne sieci dla biznesu w oparciu o systemy marki Alcatel-Lucent, które wykorzystują nową generację telefonii internetowej VoIP. Dostarczamy zaawansowane aplikacje wspomagające telefonowanie takie jak: Call Center oraz CTI. Nasz zespół programistów zapewnia pełen proces wdrożeniowy oraz integracje z istniejącym środowiskiem informatycznym. W naszej ofercie znajdują się rozwiązania z pograniczna automatyki i teleinformatyki, przeznaczone dla Inteligentnych Budynków: urządzenia monitoringu, systemy detekcji i gaszenia., systemy kontroli dostępu, systemy zarządzania budynkiem BMS

SEMATEL jest dynamicznie rozwijającą się firmą, dostarczającą wysoko zaawansowane rozwiązania w zakresie transmisji głosu i danych, a także integracji systemów teleinformatycznych. W dzisiejszych czasach, którym znakiem jest szybkość przekazywania informacji, nie ma na rynku firmy, która może pozwolić sobie na brak sprawnej i wydajnej łączności teleinformatycznej.
DANE ADRESOWE: ul. Wierzbięcice 34/9, 61-568 Poznań. Telefon: 61 835 45 03 Fax: 61 622 91 88