Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

Okablowanie

 Niezawodna komunikacja w dużym stopniu zależy od jej technicznej infrastruktury. Dobrze zaprojektowany system powinien zbudowany być z elementów o najwyższej jakości oraz zawierać mechanizmy zabezpieczające przed awariami. Nasze sieci teleinformatyczne bazują na podzespołach renomowanych firm, co pozwala zapewnić 25-letnią gwarancję na wykonane przez nas instalacje.

 

okablowanie

Oferujemy wykonanie:

 

  • Instalacji w technologii nieekranowej (UTP) i ekranowej skrętki (FTP), spełniające wymagania kategorii 5, 5 E oraz 6
  • Instalacji światłowodowych na kablu wielo- i jednodomowym
  • Instalacji elektrycznych zasilających komputery w budynkach biurowych, halach produkcyjnych, centrach komputerowych itp.
  • Systemów gwarantowanego zasilania bazującego na zasilaczach bezprzerwowych oraz agregatach prądotwórczych współpracujących z układami samoczynnego załączania
SEMATEL jest dynamicznie rozwijającą się firmą, dostarczającą wysoko zaawansowane rozwiązania w zakresie transmisji głosu i danych, a także integracji systemów teleinformatycznych. W dzisiejszych czasach, którym znakiem jest szybkość przekazywania informacji, nie ma na rynku firmy, która może pozwolić sobie na brak sprawnej i wydajnej łączności teleinformatycznej.
DANE ADRESOWE: ul. Wierzbięcice 34/9, 61-568 Poznań. Telefon: 61 835 45 03 Fax: 61 622 91 88