Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

System DECT

We współczesnym środowisku biznesowym komunikacja mobilna jest koniecznością, stanowi bowiem klucz do zwiększenia produktywności pracowników.

Usługa mobilnej łączności DECT w systemie Alcatel-Lucent OmniPCX Office jest oparta na inteligentnych stacjach bazowych (IBS) podłączonych do portów cyfrowych. W zależności od wymaganego obszaru pokrycia stacje bazowe tworzą sieć punktów dostępowych w obrębie przedsiębiorstwa, co umożliwia użytkownikom przemieszczanie się od stacji do stacji bez utraty połączenia.

Alcatel-Lucent oferuje dwa modele stacji IBS nowej generacji:

• 4070 IO — radiowa stacja IBS do użytku wewnątrz pomieszczeń (wewnętrzna),

• 4070 EO — radiowa stacja IBS do użytku na zewnątrz pomieszczeń (zewnętrzna).

Stacje te, przyłączane do karty UA, obsługują maksymalnie 6 równoczesnych połączeń.

SEMATEL jest dynamicznie rozwijającą się firmą, dostarczającą wysoko zaawansowane rozwiązania w zakresie transmisji głosu i danych, a także integracji systemów teleinformatycznych. W dzisiejszych czasach, którym znakiem jest szybkość przekazywania informacji, nie ma na rynku firmy, która może pozwolić sobie na brak sprawnej i wydajnej łączności teleinformatycznej.
DANE ADRESOWE: ul. Wierzbięcice 34/9, 61-568 Poznań. Telefon: 61 835 45 03 Fax: 61 622 91 88