Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

Telekomunikacja

Firmy stawiają coraz wyższe wymagania przed systemem komunikacji. Wzrasta ilość wykorzystywanych w przedsiębiorstwach urządzeń służących do komunikacji i rośnie zainteresowanie rozwiązaniami mobilnymi. Firmy dążą do maksymalnego powiązania inwestycji w systemy komunikacji z poprawą efektywności pracy i całokształtu działania

 

SEMATEL oferuje kompletne portfolio zintegrowanych produktów, które udostępniają także specyficzne funkcjonalności dla wybranych branż rynku. Rozwiązania Alcatel-Lucent zostały zaprojektowane w sposób umożliwiający uproszczenie sieci komunikacyjnych, zmniejszenie kosztów ich eksploatacji i możliwość wyboru optymalnego modelu wdrożenia. Pomagamy firmom w przekształceniu posiadanej przez nich infrastruktury w nowoczesną sieć IP.

SEMATEL jest dynamicznie rozwijającą się firmą, dostarczającą wysoko zaawansowane rozwiązania w zakresie transmisji głosu i danych, a także integracji systemów teleinformatycznych. W dzisiejszych czasach, którym znakiem jest szybkość przekazywania informacji, nie ma na rynku firmy, która może pozwolić sobie na brak sprawnej i wydajnej łączności teleinformatycznej.
DANE ADRESOWE: ul. Wierzbięcice 34/9, 61-568 Poznań. Telefon: 61 835 45 03 Fax: 61 622 91 88